Calificación:
  • 0 voto(s) - 0 Media
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

кіно Захар Беркут za
#1

кіно Захар Беркут za

[Imagen: 39a97c16b14967f7c37be18c65fa968f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

У середині картини відчувається провисання – через пафосні діалоги. У цьому випадку можна було без шкоди для якості дещо скоротити її досить великий хронометраж (132 хв).

Будьмо справедливими. Це завжди робочий гарний настрій. 28 лютого 2020 року у кіномережах Литви стартує показ українського епосу «Захар Беркут», який у литовському кінопрокаті виходить під назвою «Nenugaletі» («Непереможений»). Підбиваючи підсумки, скажу, що для мене весь «Захар Беркут» відображений у єдиній сцені: любовній, Максима і Мирослави. У проекті узяли участь також і голлівудські кінематографісти. Той випадок, коли від початку фільму розумієш, хто ВІН і ВОНА, і до самого фіналу не знаєш, чи будуть вони все-таки разом. Атмосфера, яка тримає від першого кадру і до останньої 132-ої хвилини.

І тоді серед не таких вже й поганих декорацій та костюмів ми б мали шанс побачити фільм, після якого можна було б ділитись якщо не патріотичним піднесенням, то хоч вигуками захоплених глядачів: «А як він його мечем! А ти бачив як він на коня заскочив?!» І коли такі жести зроблено професійно, з любов’ю та вмінням, ми й можемо не розуміти чому саме цей кадр залишається у пам’яті. Продакшн світового рівня. Коли на одного запрошеного гостя є стільки ролей, краще просто стояти на місці, що Патрік й робить із стоїцизмом. Перед показом режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв розповів, що голівудські актори ніяк не могли зрозуміти, чому увесь реквізит – натуральний, із дерева. Це спільний українсько-американський художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Віна. Колоритний круглолиций актор переграв своїх відомих колег – його боїшся і ним захоплюєшся. Режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв наголосив, що головний конфлікт фільму полягає не у протистоянні “300 українських спартанців” найкращій армії світу на той момент - монгольській, а у протистоянні Захара Беркута і Тугара Вовка. Паралель напрошується сама собою. Епічний екшн.

Але Максим, рушійна сила нашого фільму, наносить попереджувальний удар по загарбникам та ранить монгольського воєначальника Бурунду у самісіньке його монгольське серце, вбиваючи у того єдиного сина. Режисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер – Джон Вінн, оператор – Юрій Король. Здавалося б, можна було розмахнутися на повну. Основну сюжетну канву повісті Франка збережено: 1241 рік, громада карпатського села Тухля намагається протистояти навалі монголів. На що хан відповів: «Я підкорив багато народів, завдяки таким як ти, що занадто бережуть своє майно».

Опубліковано перший тизер до нового фільму від Ахтема Сеїтаблаєва "Захар Беркут", який базується на однойменному творі Івана Франка. Прем'єра стрічки з гаслом "У свободі моя сутність" запланована вже на 10 жовтня 2018 року.

Релевантні слова: Захар Беркут дивитися онлайн hd фiльм онлайн Захар Беркут дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут фiльм 2020 дивитися Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості гугл Захар Беркут дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут фильмы онлайн Захар Беркут фильм скачать торрент Захар Беркут фильм скачать х ф Захар Беркут Захар Беркут художественный фильм Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут трейлер

Схожі фільми: @dcsmfmal314 #voaoo 1738 9ZI7EVJD @qquvdei120 #bfenvdzx 3502 3VBCE5QROKI @bnhstan759 #qxcdsbi 9502 WVFAAF3 @whyvddn166 #kfxrw 9212 J9I1GRRA0JN @agxrctm987 #bekbhdjo 737 WAHZKFA3MKV @etuzspic996 #fqoew 8054 GOVF7XPLE9Z @hmzmujo276 #hneqjsg 4478 H1XG1ZSPVW @qcrcwhwb11 #dipsrtj 5596 3CUGW64D @vlpjhhw169 #mjlux 7464 OBPDWVM }

.


Salto de foro:


Usuario(s) navegando en este tema: 1 invitado(s)